Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1582.400-31200-1411-TR
RSF-1582.400-31200-1411-TR
RSF-1582.400-31200-1411-TR Raltron Electronics
RSF1582400312001411TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 31.2MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
auf Bestellung 123 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1582.400-31200-1411-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 31.2MHz, Applications: GPS, Frequency - Center: 1.5824GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Weitere Produktangebote RSF-1582.400-31200-1411-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-1582.400-31200-1411-TR RSF-1582.400-31200-1411-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF1582400312001411TR.pdf Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 31.2MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)