Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1582.400-31240-1109-TR
RSF-1582.400-31240-1109-TR
RSF-1582.400-31240-1109-TR Raltron Electronics
RSF-1582.400-31240-1109-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: SAW FILTER
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 31.24MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 2435 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1582.400-31240-1109-TR Raltron Electronics
Description: SAW FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.6dB, Bandwidth: 31.24MHz, Applications: GPS, Frequency - Center: 1.5824GHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-1582.400-31240-1109-TR
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 31.24MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)