Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1582.400-46840-1109-TR
RSF-1582.400-46840-1109-TR
RSF-1582.400-46840-1109-TR Raltron Electronics
RSF-1582.400-46840-1109-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Bandwidth: 46.84MHz
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1582.400-46840-1109-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Bandwidth: 46.84MHz, Frequency - Center: 1.5824GHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm).
Weitere Produktangebote RSF-1582.400-46840-1109-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-1582.400-46840-1109-TR RSF-1582.400-46840-1109-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-1582.400-46840-1109-TR.pdf Description: FILTER SAW 1.5824GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Bandwidth: 46.84MHz
Frequency - Center: 1.5824GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)