Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3
RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3
RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3 Raltron Electronics
RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.8425GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 75MHz
Frequency - Center: 1.8425GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.8425GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.6dB, Bandwidth: 75MHz, Frequency - Center: 1.8425GHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3 RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RSF-1842.500-75000-1109-TR-NS3.pdf Description: FILTER SAW 1.8425GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 75MHz
Frequency - Center: 1.8425GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)