Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2
RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2
RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2 Raltron Electronics
RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.9GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 40MHz
Frequency - Center: 1.9GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.9GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 40MHz, Frequency - Center: 1.9GHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2 RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2 Hersteller : Raltron Electronics RSF-1900.000-40000-1109-TR-NS2.pdf Description: FILTER SAW 1.9GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 40MHz
Frequency - Center: 1.9GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)