Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6
RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6
RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6 Raltron Electronics
RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.7dB
Bandwidth: 60MHz
Applications: Cellular, WCDMA
Frequency - Center: 2.14GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.7dB, Bandwidth: 60MHz, Applications: Cellular, WCDMA, Frequency - Center: 2.14GHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6 RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6 Hersteller : Raltron Electronics RSF-2140.000-60000-1109-TR-NS6.pdf Description: FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.7dB
Bandwidth: 60MHz
Applications: Cellular, WCDMA
Frequency - Center: 2.14GHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)