Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-2380.000-20000-3030-TR
RSF-2380.000-20000-3030-TR
RSF-2380.000-20000-3030-TR Raltron Electronics
RSF-2380.000-20000-3030-TR .pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.38GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.4dB
Bandwidth: 20MHz
Frequency - Center: 2.38GHz
Height (Max): 0.058" (1.48mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-2380.000-20000-3030-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.38GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.4dB, Bandwidth: 20MHz, Frequency - Center: 2.38GHz, Height (Max): 0.058" (1.48mm).
Weitere Produktangebote RSF-2380.000-20000-3030-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-2380.000-20000-3030-TR RSF-2380.000-20000-3030-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-2380.000-20000-3030-TR .pdf Description: FILTER SAW 2.38GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.4dB
Bandwidth: 20MHz
Frequency - Center: 2.38GHz
Height (Max): 0.058" (1.48mm)