Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-2593.000-194000-1411-TR
RSF-2593.000-194000-1411-TR
RSF-2593.000-194000-1411-TR Raltron Electronics
RSF-2593.000-194000-1411-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.593GHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 194MHz
Applications: Cell Phone
Frequency - Center: 2.593GHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-2593.000-194000-1411-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.593GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 194MHz, Applications: Cell Phone, Frequency - Center: 2.593GHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-2593.000-194000-1411-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-2593.000-194000-1411-TR RSF-2593.000-194000-1411-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-2593.000-194000-1411-TR.pdf Description: FILTER SAW 2.593GHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 194MHz
Applications: Cell Phone
Frequency - Center: 2.593GHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)