Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4
RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4
RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4 Raltron Electronics
RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.655GHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.4dB
Bandwidth: 70MHz
Frequency - Center: 2.655GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.655GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.4dB, Bandwidth: 70MHz, Frequency - Center: 2.655GHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4 RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4 Hersteller : Raltron Electronics RSF-2655.000-70000-1109-TR-NS4.pdf Description: FILTER SAW 2.655GHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.4dB
Bandwidth: 70MHz
Frequency - Center: 2.655GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)