Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-748.500-39000-1109-TR
RSF-748.500-39000-1109-TR
RSF-748.500-39000-1109-TR Raltron Electronics
RSF-748.500-39000-1109-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 748.5MHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.7dB
Bandwidth: 39MHz
Frequency - Center: 748.5MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-748.500-39000-1109-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 748.5MHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.7dB, Bandwidth: 39MHz, Frequency - Center: 748.5MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-748.500-39000-1109-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-748.500-39000-1109-TR RSF-748.500-39000-1109-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-748.500-39000-1109-TR.pdf Description: FILTER SAW 748.5MHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.7dB
Bandwidth: 39MHz
Frequency - Center: 748.5MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)