Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-797.000-12000-1411-TR
RSF-797.000-12000-1411-TR
RSF-797.000-12000-1411-TR Raltron Electronics
RSF-797.000-12000-1411-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 797MHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 12MHz
Applications: Cellular, LTE
Frequency - Center: 797MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-797.000-12000-1411-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 797MHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 12MHz, Applications: Cellular, LTE, Frequency - Center: 797MHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm).
Weitere Produktangebote RSF-797.000-12000-1411-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-797.000-12000-1411-TR RSF-797.000-12000-1411-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-797.000-12000-1411-TR.pdf Description: FILTER SAW 797MHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 12MHz
Applications: Cellular, LTE
Frequency - Center: 797MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)