Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3
RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3
RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3 Raltron Electronics
RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 25MHz
Frequency - Center: 881.5MHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.6dB, Bandwidth: 25MHz, Frequency - Center: 881.5MHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3 RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RSF-881.500-25000-1109-TR-NS3.pdf Description: FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.6dB
Bandwidth: 25MHz
Frequency - Center: 881.5MHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)