Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-915.000-26000-2015-TR
RSF-915.000-26000-2015-TR
RSF-915.000-26000-2015-TR Raltron Electronics
RSF-915.000-26000-2015-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 915MHZ 4SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 915MHz
Height (Max): 0.029" (0.73mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-915.000-26000-2015-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 915MHZ 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 3dB, Bandwidth: 26MHz, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 915MHz, Height (Max): 0.029" (0.73mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-915.000-26000-2015-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-915.000-26000-2015-TR RSF-915.000-26000-2015-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-915.000-26000-2015-TR.pdf Description: FILTER SAW 915MHZ 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 915MHz
Height (Max): 0.029" (0.73mm)