Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3
RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3
RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3 Raltron Electronics
RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 916.5MHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 5.2MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 916.5MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
auf Bestellung 718 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 916.5MHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 2.8dB, Bandwidth: 5.2MHz, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 916.5MHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm).
Weitere Produktangebote RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3 RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RSF-916.500-5200-1411-TR-NS3.pdf Description: FILTER SAW 916.5MHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 2.8dB
Bandwidth: 5.2MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 916.5MHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)