Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-921.500-13000-2016-TR
RSF-921.500-13000-2016-TR
RSF-921.500-13000-2016-TR Raltron Electronics
RSF-921.500-13000-2016-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 921.5MHZ 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3.1dB
Bandwidth: 13MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 921.5MHz
Height (Max): 0.029" (0.73mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-921.500-13000-2016-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 921.5MHZ 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 3.1dB, Bandwidth: 13MHz, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 921.5MHz, Height (Max): 0.029" (0.73mm).
Weitere Produktangebote RSF-921.500-13000-2016-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-921.500-13000-2016-TR RSF-921.500-13000-2016-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-921.500-13000-2016-TR.pdf Description: FILTER SAW 921.5MHZ 4SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 3.1dB
Bandwidth: 13MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 921.5MHz
Height (Max): 0.029" (0.73mm)