Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3
RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3
RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3 Raltron Electronics
RSF-942-500-35000-3030-TR-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 942.5MHZ 6SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 4.5dB
Bandwidth: 35MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 942.5MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3 Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 942.5MHZ 6SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 4.5dB, Bandwidth: 35MHz, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 942.5MHz, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3 RSF-942.500-35000-3030-TR-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RSF-942-500-35000-3030-TR-NS3.pdf Description: FILTER SAW 942.5MHZ 6SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 4.5dB
Bandwidth: 35MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 942.5MHz
Height (Max): 0.059" (1.50mm)