Produkte > LEAGUER > RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE6800_10_13x25t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11A682M1325 RoHS 6800uF 10V 12.5x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5mm Capacitors
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
verfügbar 385 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11A682M1325 RoHS 6800uF 10V 12.5x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5mm Capacitors, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.