Produkte > LEAGUER > RT11C472M1325
RT11C472M1325 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
4700uF 16V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C472M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11C472M1325 LEAGUER
4700uF 16V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C472M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.