Produkte > LEAGUER > RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
KEM10_25_18x42t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11E103M1640 RoHS 10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
verfügbar 7416 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11E103M1640 RoHS 10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors, Anzahl je Verpackung: 50 Stücke.