Produkte > LEAGUER > RT11E103M1640
RT11E103M1640 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11E103M1640 LEAGUER
10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 50 Stücke.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT11E103M1640 Hersteller : LEAGUER 10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
auf Bestellung 3600 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50