Produkte > LEAGUER > RT11H102M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11H102M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE1000_50_13x25t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11H102M1325 RoHS 1000uF 50V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
verfügbar 55531 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11H102M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11H102M1325 RoHS 1000uF 50V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.