Produkte > LEAGUER > RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE3300_50_18x35tL30_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11H332M1835C1-3.0 RoHS 3300uF 50V 18x35mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm Capacitors
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
verfügbar 1000 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11H332M1835C1-3.0 RoHS 3300uF 50V 18x35mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm Capacitors, Anzahl je Verpackung: 50 Stücke.