Produkte > LEAGUER > RT11H472M2040
RT11H472M2040 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
auf Bestellung 3800 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11H472M2040 LEAGUER
4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor , Anzahl je Verpackung: 50 Stücke.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT11H472M2040 Hersteller : LEAGUER 4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor