Produkte > LEAGUER > RT11J102M1632
RT11J102M1632 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
1000uF 63V 16x32mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J102M1632 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 1870 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11J102M1632 LEAGUER
1000uF 63V 16x32mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J102M1632 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.