Produkte > LEAGUER > RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE_100_35_6x11t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11V101M0611 RoHS 100uF 35V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
verfügbar 370894 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11V101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11V101M0611 RoHS 100uF 35V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors, Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke.