Produkte > YAGEO > RT1206BRB07499KL
RT1206BRB07499KL
RT1206BRB07499KL YAGEO
PYU-RT_1-TO-0-01_ROHS_L
Hersteller: YAGEO
Description: RES SMD 499K OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 499 kOhms
auf Bestellung 4960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT1206BRB07499KL YAGEO
Description: RES SMD 499K OHM 0.1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 499 kOhms.
Weitere Produktangebote RT1206BRB07499KL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT1206BRB07499KL RT1206BRB07499KL Hersteller : YAGEO PYU-RT_1-TO-0-01_ROHS_L Description: RES SMD 499K OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 499 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
RT1206BRB07499KL RT1206BRB07499KL Hersteller : Yageo PYu_RT_1_to_0_01_RoHS_L_11-1669912.pdf Thin Film Resistors - SMD 499K ohm 0.1% 10 ppm High-Precision