Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3
RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3
RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3 Raltron Electronics
RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.050" L x 0.041" W (1.27mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.050" L x 0.041" W (1.27mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3 RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3 Hersteller : Raltron Electronics RT1210B-32.768-12.5-TR-NS3.pdf Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz