Produkte > RALTRON > RT1610-32.768-12.5-TR
RT1610-32.768-12.5-TR Raltron
24rt1610-32.768-12.5-tr.pdf
Hersteller: Raltron
Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90000Ohm 2-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2177 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 249
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT1610-32.768-12.5-TR Raltron
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT1610-32.768-12.5-TR Hersteller : Raltron 24rt1610-32.768-12.5-tr.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90000Ohm 2-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2177 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 241
RT1610-32.768-12.5-TR Hersteller : RALTRON Q00.032__1.6x1.0_12.5pF_RALTRON_0001.pdf Crystal 0.032768MHz +-20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90kOhm 2-Pin CSMD; Crystal 0.032768MHz +20ppm (Tol) 12.5pF FUND 90kOhm 2-Pin SMD T/R; Dimension: 1.6x1.0 (IQXC-90); LFXTAL065253REEL LFXTAL065253CUTT LFXTAL065253BULK LFXTAL065253; RT1610-32.768-12.5-TR; RT16
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 50
RT1610-32.768-12.5-TR RT1610-32.768-12.5-TR Hersteller : Raltron Electronics RT1610-32.768-12.5-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz