Produkte > RALTRON > RT1610-32.768-9-TR
RT1610-32.768-9-TR Raltron
RT1610-32.768-9-TR.pdf
Hersteller: Raltron
Surface Mount Microprocessor Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT1610-32.768-9-TR Raltron
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote RT1610-32.768-9-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT1610-32.768-9-TR RT1610-32.768-9-TR Hersteller : Raltron Electronics RT1610-32.768-9-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.039" W (1.60mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz