Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RT2012-32.768-12.5-TR
RT2012-32.768-12.5-TR
RT2012-32.768-12.5-TR Raltron Electronics
RT2012-32.768-12.5-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
auf Bestellung 2935 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT2012-32.768-12.5-TR Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote RT2012-32.768-12.5-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT2012-32.768-12.5-TR RT2012-32.768-12.5-TR Hersteller : Raltron Electronics RT2012-32.768-12.5-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz