Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RT3215-32.768-12.5-TR-NS19
RT3215-32.768-12.5-TR-NS19
RT3215-32.768-12.5-TR-NS19 Raltron Electronics
RT3215-32.768-12.5-TR-NS19.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT3215-32.768-12.5-TR-NS19 Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote RT3215-32.768-12.5-TR-NS19
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT3215-32.768-12.5-TR-NS19 RT3215-32.768-12.5-TR-NS19 Hersteller : Raltron Electronics RT3215-32.768-12.5-TR-NS19.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz