Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RT3215-32.768-9-TR-10PPM
RT3215-32.768-9-TR-10PPM
RT3215-32.768-9-TR-10PPM Raltron Electronics
RT3215-32.768-9-TR-10PPM.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT3215-32.768-9-TR-10PPM Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote RT3215-32.768-9-TR-10PPM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT3215-32.768-9-TR-10PPM RT3215-32.768-9-TR-10PPM Hersteller : Raltron Electronics RT3215-32.768-9-TR-10PPM.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz