RT3SP2-24V
RT3SP2-24V Panasonic Industrial Devices
8142
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Relay Sockets & Fixings RT-3 UNIT RELAY
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT3SP2-24V Panasonic Industrial Devices
Description: SSR RELAY SPST-NO 300MA 0-400V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: AC, DC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 24VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 4, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 300 mA, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay), Voltage - Load: 0 V ~ 400 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT3SP2-24V Hersteller : Panasonic 8142 Power Relay 24VDC 2A SPST-NO(67x33x32)mm DIN Rail
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
RT3SP2-24V RT3SP2-24V Hersteller : Panasonic Electric Works 8142 Description: SSR RELAY SPST-NO 300MA 0-400V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: AC, DC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 4
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 300 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Voltage - Load: 0 V ~ 400 V