Produkte > RALTRON > RT4115-32.768-12.5-TR
RT4115-32.768-12.5-TR
RT4115-32.768-12.5-TR RALTRON
2700556.pdf
Hersteller: RALTRON
Description: RALTRON - RT4115-32.768-12.5-TR - CRYSTAL, 32.768KHZ, 12.5PF, 4.1 X 1.5MM
tariffCode: 85416000
Frequenztoleranz + / -: -
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Frequenzstabilität + / -: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Belastungskapazität: 12.5pF
Quarzgehäuse: SMD, 4.1mm x 1.5mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: RT4115 Series
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT4115-32.768-12.5-TR RALTRON
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (4.1x1.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Weitere Produktangebote RT4115-32.768-12.5-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT4115-32.768-12.5-TR RT4115-32.768-12.5-TR Hersteller : Raltron Electronics RT4115-32.768-12.5-TR.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (4.1x1.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 65 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz