RT9069-33GB
SaveDownload.aspx?specid=RT9069
Produktcode: 188042
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
IC > IC lineare Spannungsregler
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT9069-33GB RT9069-33GB Hersteller : Richtek USA Inc. SaveDownload.aspx?specid=RT9069 Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 3.5 µA
Voltage - Input (Max): 36V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.36V @ 10mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 5 µA
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 36V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
Current - Supply (Max): 5 µA
auf Bestellung 25181 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
RT9069-33GB RT9069-33GB Hersteller : Richtek RT9069_DS_10.pdf LDO Voltage Regulators 36V, 2 A IQ, Peak 200mA Low Dropout Voltage Linear Regulator
Mindestbestellmenge: 3
RT9069-33GB Hersteller : RICHTEK SaveDownload.aspx?specid=RT9069 Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 2%, 0.2V dropout, -40?85°C   RT9069-33GB ST9069-33gb
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 25
RT9069-33GB Hersteller : Richtek Usa Inc SaveDownload.aspx?specid=RT9069 REG LINEAR 3.3V 200MA SOT-23-5 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт