Produkte > RICHTEK USA INC. > RT9077-33GJ5
RT9077-33GJ5
RT9077-33GJ5 Richtek USA Inc.
SaveDownload.aspx?specid=RT9077
Hersteller: Richtek USA Inc.
Description: IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 100 µA
Voltage - Input (Max): 14V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TSOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 1.5V @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT9077-33GJ5 Richtek USA Inc.
Description: IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 100 µA, Voltage - Input (Max): 14V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TSOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 1.5V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Weitere Produktangebote RT9077-33GJ5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT9077-33GJ5 Hersteller : Richtek Usa Inc SaveDownload.aspx?specid=RT9077 IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT23-5 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
RT9077-33GJ5 RT9077-33GJ5 Hersteller : Richtek USA Inc. SaveDownload.aspx?specid=RT9077 Description: IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 14V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable