Produkte > RT9 > RT9284B-20GJ6E
RT9284B-20GJ6E
DS9284AB-07.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 480 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT9284B-20GJ6E
Description: IC LED DRVR RGLTR PWM TSOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6, Voltage - Output: 20V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Frequency: 1.2MHz, Type: DC DC Regulator, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: Backlight, Camera Flash, Current - Output / Channel: 100mA, Internal Switch(s): Yes, Supplier Device Package: TSOT-23-6, Dimming: PWM, Voltage - Supply (Min): 2.7V, Voltage - Supply (Max): 5.5V, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RT9284B-20GJ6E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Voltage - Output: 20V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Frequency: 1.2MHz
Type: DC DC Regulator
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: Backlight, Camera Flash
Current - Output / Channel: 100mA
Internal Switch(s): Yes
Supplier Device Package: TSOT-23-6
Dimming: PWM
Voltage - Supply (Min): 2.7V
Voltage - Supply (Max): 5.5V