Produkte > RALTRON > RTV-104AF328Y-S-19.200-TR
RTV-104AF328Y-S-19.200-TR Raltron
RTV-104AF328Y-S-19.200-TR.pdf
Hersteller: Raltron
RTV-104AF328Y-S-19.200-TR
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-104AF328Y-S-19.200-TR Raltron
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ 2.8V CLP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Voltage - Supply: 2.8V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTV-104AF328Y-S-19.200-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTV-104AF328Y-S-19.200-TR RTV-104AF328Y-S-19.200-TR Hersteller : Raltron Electronics RTV-104AF328Y-S-19.200-TR.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ 2.8V CLP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Voltage - Supply: 2.8V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Voltage - Supply: 2.8V
Frequency: 19.2 MHz