Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-124EF13P-S-26.000-TR
RTV-124EF13P-S-26.000-TR
RTV-124EF13P-S-26.000-TR Raltron Electronics
RTV-124EF13P-S-26.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 3V CLP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 683 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-124EF13P-S-26.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 3V CLP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTV-124EF13P-S-26.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTV-124EF13P-S-26.000-TR RTV-124EF13P-S-26.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTV-124EF13P-S-26.000-TR.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 3V CLP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz