Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-2016AF31O-S-26.000-TR
RTV-2016AF31O-S-26.000-TR
RTV-2016AF31O-S-26.000-TR Raltron Electronics
RTV-2016AF31O-S-26.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 1.8V CLP S
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 991 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-2016AF31O-S-26.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 1.8V CLP S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
RTV-2016AF31O-S-26.000-TR RTV-2016AF31O-S-26.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTV-2016AF31O-S-26.000-TR.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 26MHZ 1.8V CLP S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz