Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-2016DD333W-S-10.000-TR
RTV-2016DD333W-S-10.000-TR
RTV-2016DD333W-S-10.000-TR Raltron Electronics
RTV-2016DD333W-S-10.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 10MHZ 3.3V CLP S
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 2654 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-2016DD333W-S-10.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 10MHZ 3.3V CLP S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTV-2016DD333W-S-10.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTV-2016DD333W-S-10.000-TR RTV-2016DD333W-S-10.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTV-2016DD333W-S-10.000-TR.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 10MHZ 3.3V CLP S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz