Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-2520A333H-S-19.200-TR
RTV-2520A333H-S-19.200-TR
RTV-2520A333H-S-19.200-TR Raltron Electronics
RTV-2520A333H-S-19.200-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ 3.3V CLP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 633 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-2520A333H-S-19.200-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ 3.3V CLP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTV-2520A333H-S-19.200-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTV-2520A333H-S-19.200-TR RTV-2520A333H-S-19.200-TR Hersteller : Raltron Electronics RTV-2520A333H-S-19.200-TR.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2MHZ 3.3V CLP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz