Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTX-124EF23-S-26.000-TR
RTX-124EF23-S-26.000-TR
RTX-124EF23-S-26.000-TR Raltron Electronics
RTX-124EF23-S-26.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTX-124EF23-S-26.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTX-124EF23-S-26.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTX-124EF23-S-26.000-TR RTX-124EF23-S-26.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTX-124EF23-S-26.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Frequency: 26 MHz