Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1 Raltron Electronics
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1_RevB.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Frequency: 52 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 2.8V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Frequency: 52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1 RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1 Hersteller : Raltron Electronics RTX-2016BD32-S-52.000-TR-NS1_RevB.pdf Description: XTAL OSC TCXO 52MHZ 2.8V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 2.8V
Current - Supply (Max): 2mA
Part Status: Active
Frequency: 52 MHz