Produkte > RALTRON > RTX-2520AD31-S-26.000-TR
RTX-2520AD31-S-26.000-TR
RTX-2520AD31-S-26.000-TR RALTRON
QG26.0000_2520_18_RALTRON_0001.pdf
Hersteller: RALTRON
crystal oscillator TCXO 26.000MHz; +/-5ppm; 1,8V, -48°C~85°C; SMD; 2.5x2.0x1.0mm; SG-10SEB_26.000000MHZ; RTX-2520AD31-S-26.000-TR Raltron; RTX-2520AD31-S-26.000-TR QG26.0000 2520 18
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTX-2520AD31-S-26.000-TR RALTRON
Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 1.8V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 26 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTX-2520AD31-S-26.000-TR RTX-2520AD31-S-26.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTX-2520AD31-S-26.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 26MHZ 1.8V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1874 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Part Status: Active
Frequency: 26 MHz