Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTX-2520DD333-S-30.000-TR
RTX-2520DD333-S-30.000-TR
RTX-2520DD333-S-30.000-TR Raltron Electronics
RTX-2520DD333-S-30.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 30 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 777 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTX-2520DD333-S-30.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V CLP SNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 30 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTX-2520DD333-S-30.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTX-2520DD333-S-30.000-TR RTX-2520DD333-S-30.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTX-2520DD333-S-30.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 30MHZ 3.3V CLP SNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2.5mA
Part Status: Active
Frequency: 30 MHz