Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTXE-124ED333-C-50.000-TR
RTXE-124ED333-C-50.000-TR
RTXE-124ED333-C-50.000-TR Raltron Electronics
RTXE-124ED333-C-50.000-TR_RevB.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 50MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 913 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTXE-124ED333-C-50.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 50MHZ 3.3V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 7mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTXE-124ED333-C-50.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTXE-124ED333-C-50.000-TR RTXE-124ED333-C-50.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTXE-124ED333-C-50.000-TR_RevB.pdf Description: XTAL OSC TCXO 50MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 7mA
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz