Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR Raltron Electronics
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 962 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTXE-2016ED333-C-10.000-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR RTXE-2016ED333-C-10.000-TR Hersteller : Raltron Electronics RTXE-2016ED333-C-10.000-TR.pdf Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4mA
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz