Produkte > RECOM > RV-051509D
RV-051509D
RV-051509D RECOM
rv.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 5VIN 2-OUT 15V/-9V 0.067A/-0.111A 2W 14-Pin DIP Module Tube
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RV-051509D RECOM
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W, Features: SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads, Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 5.5V, Current - Output (Max): 66mA, 111mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 6 kV.
Weitere Produktangebote RV-051509D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RV-051509D RV-051509D Hersteller : Recom Power RV.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Features: SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 14 Leads
Size / Dimension: 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 5.5V
Current - Output (Max): 66mA, 111mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
RV-051509D RV-051509D Hersteller : RECOM Power RV_S_D-462745.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 5VIN +15/-9V THT