Produkte > VISHAY DALE > RWR81SR332FRRSL
RWR81SR332FRRSL
RWR81SR332FRRSL Vishay Dale
rwrmil.pdf
Hersteller: Vishay Dale
Description: RES 0.332 OHM 1W 1% WW AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±650ppm/°C
Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 332 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RWR81SR332FRRSL Vishay Dale
Description: RES 0.332 OHM 1W 1% WW AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±650ppm/°C, Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 332 mOhms.